Крок до науки з Політехнікою

gold_sova_emblema_2
Рівень соціально-економічного розвитку держави, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце країни у світовій спільноті.
«Миколаївська політехніка» активно залучає молодь до наукової роботи, яка є пріоритетним напрямом діяльності Миколаївського політехнічного інституту та Миколаївського політехнічного коледжу. Участь студентської і учнівської молоді в наукових дослідженнях, які здійснює МПІ та МПК, виховує їх не лише як майбутніх професіоналів у певній галузі, а й як майбутню наукову еліту України.
Вектор наукового пошуку наших ВНЗ визначають Студентські вчені ради та Вчені ради інституту і коледжу. У Миколаївській Політехніці проводяться різноманітні наукові заходи: олімпіади, конференції, семінари, які мають згідно затвердженої програми назву «Ньютонівські читання».
Підсумки наукової роботи за рік, приурочені до Дня Науки України, підводять колективи Миколаївського політехнічного інституту та Миколаївського політехнічного коледжу на своєму щорічному святі «Крок до науки з Політехнікою», яке в 2011 році відбулося 14 травня у Миколаївському Палаці творчості учнів. На цьому святі стартувала нова номінація «Золота Сова», у якій брали участь учні шкіл Миколаївської області та міста Миколаєва, що мріють займатися наукою.
Метою «Відкритого конкурсу учнівських робіт «Золота Сова» є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, формування покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, підведення підсумків роботи учнівських наукових товариств, активізації всіх форм позашкільної освіти, формування майбутньої інтелектуальної еліти України.
    Номінації конкурсу «Золота Сова»:
    1. Творча робота, Наукові відкриття, «Ноу-хау».
    2. Науковий пошук, Наукові дослідження, «Хобі».
    3. «Бліц-Олімпіади».
Завдання конкурсу Золота Сова :
- створення умов для розвитку активної громадянської позиції, успішної соціалізації та ефективної самореалізації учнівської молоді для розвитку її потенціалу;
- сприйняття формуванню   учнівського інтересу до науково-дослідної й проектної роботи, умінь і навичок її організації;
- залучення талановитої молоді до співробітництва з ведучими підприємствами міста і області з метою сприяння економічної політики держави.
Конкурс наукових учнівських робіт «Золота Сова-2011» проводився в два тури.
Учні подавали заявки встановленого зразка на участь у конкурсі та короткий опис роботи в Оргкомітет конкурсу, експертна Рада визначила фіналістів конкурсу - учасників II туру.
1й тур - відбірковий (проводився Експертною Радою в секціях після оцінювання наукових робіт учнів рецензентами, які визначили фіналістів-учасників II туру); 2й тур - конкурс-захист робіт учнями-фіналістами (проводився як захист робіт учнів у ході наукових-дебатів (читань) в квітні місяці).
Фіналісти конкурсу взяли участь у святі «Крок до науки з Політехнікою» на якому були оголошені переможці номінацій конкурсу «Золота Сова -2011».
Завдання для «Бліц-олімпіади»:
Відповіді надсилати на пошту інституту або на єлектронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Святкове представлення
plakat sova